Vi er Experto

Faglig dyktighet og kundefokus

Teamet i Experto har ansatte i ulike aldersgrupper som har bred erfaring innenfor mange bransjer, regnskap- og datasystemer. Dette sikrer kvalitet og skreddersøm av tjenester til hver enkelt kundes behov og ønsker.  

Maren Bye

Maren Bye

Daglig leder
Statsautorisert revisor
Autorisert regnskapsfører

Telefon: 997 70 979
maren.bye@experto.no

Asbjørn Rodum

Asbjørn Rodum

Avdelingsleder Steinkjer
Regnskapskonsulent

Telefon: 975 64 237
asbjorn.rodum@experto.no

Ragnhild Botnen Kongsvoll

Ragnhild Botnen Kongsvoll

Rådgiver
Statsautorisert revisor
Autorisert regnskapsfører

Telefon: 989 04 403
ragnhild@experto.no

Halgeir Slettan

Halgeir Slettan

Faglig leder
Autorisert regnskapsfører

Telefon: 916 08 124
halgeir.slettan@experto.no

Lisbeth Ulleberg Honne

Lisbeth Ulleberg Honne

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 916 28 738
lisbeth.honne@experto.no

Merete Oterhals Berg

Merete Oterhals Berg

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 926 45 059
merete.berg@experto.no

Siri Hellan Hoøen

Siri Hellan Hoøen

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 934 64 139
siri@experto.no

Wenche Tronseth

Wenche Tronseth

Rådgiver

Telefon: 930 30 879
wenche.tronseth@experto.no

Kari Myren

Kari Myren

Regnskapskonsulent

Telefon: 909 25 650
kari.myren@experto.no

Frida Aune

Frida Aune

Regnskapskonsulent

Telefon: 907 34 299
frida.aune@experto.no

Stine Stenvik

Stine Stenvik

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 476 41 590
stine.stenvik@experto.no

Gustav Follerås

Gustav Follerås

Regnskapskonsulent

Telefon: 978 90 849
gustav@experto.no

Amalie Rodum

Amalie Rodum

Regnskapskonsulent

Telefon: 482 19 338
amalie.rodum@experto.no

Grete Negård Håbjørg

Grete Negård Håbjørg

Regnskapskonsulent

Telefon: 926 51 736
grete.habjorg@experto.no

Kim – Alexander Hjelmeseth

Kim – Alexander Hjelmeseth

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 454 34 452
kim.alexander@experto.no

Mariann Teigen

Mariann Teigen

Regnskapskonsulent

Telefon: 942 88 212
mariann.teigen@experto.no

Tina Alise Meyer Reitan

Tina Alise Meyer Reitan

Regnskapskonsulent

Telefon: 902 34 368
tina.reitan@experto.no

Dag - Morten Wehn

Dag - Morten Wehn

Regnskapskonsulent

Telefon: 977 64 918
dag.morten@experto.no

Dmitrii Smirnov

Dmitrii Smirnov

Regnskapskonsulent

Telefon: 942 83 006
dmitrii.smirnov@experto.no

Aleksander Fuglem

Aleksander Fuglem

Regnskapskonsulent

Telefon: 902 62 409
aleksander.fuglem@experto.no

Bjørn Ulvik

Bjørn Ulvik

IT-konsulent

Telefon: 986 92 400
bjorn.ulvik@experto.no